بررسی هفته دوم لیگ برتر والیبال؛ از منفی شدن جالب تست کرونا پاسور پیکان تا عملکرد عالی صابر کاظمی
بررسی هفته دوم لیگ برتر والیبال؛ از منفی شدن جالب تست کرونا پاسور پیکان تا عملکرد عالی صابر کاظمی
در هفته دوم لیگ برتر والیبال اتفاقات جالبی رقم خورد که در این گزارش بررسی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از ایلنا ، هفته دوم لیگ‌ برتر والیبال با شکل و شمایل عجیب غریبی آغاز شد ، در دقایق ابتدایی لیگ از رامسر خبر رسید تیم‌ شهروند اراک به دلیل عدم‌صدور کارت بازیکنان تیمش با باخت فنی مواجه شد و بازی سه بر صفر به سود هورسانی ها اعلام شد.

شهروند اراک در هفته اول لیگ برتر با قرعه استراحت مواجه بود ، سوالی که در اذهان مطرح است در این روز هایی که مدیران اراک بازی نداشتند فرصت خوبی برای تعیین‌ و تکلیف تیم داشتند چگونه در صدور کارت بازی اعضای تیمشان تعلل کردند ، تعلل کردند تا سایه شوم انحلال بر روی نماینده استان مرکزی قرار بگیرد، احمد لاهوتی سرمربی این تیم هم استعفا کرده و به گفته دبیر کمیته رویدادهای فدراسیون اراکی ها تا یکشنبه ظهر قبل از بازی هفته سوم مقابل خاتم اردکان فرصت دارند تا تعیین و تکلیف کنند و اگر مشکل آنها حل نشود ممکن است اراک از لیگ برتر کنارگذاشته شود و لیگ باهمان ۱۴ تیم ادامه پیدا کند.

از دیگر اتفاقات جالب هفته دوم لیگ‌برتر منفی در آمدن تست کرونا پاسور پیکان بود! مهدی نفر سرپرست تیم پیکان بعدازظهر دوشنبه ۲۴ شهریور در گفتگو با ایلنا از مثبت شدن مجدد تست سه پاسور تیمش خبر داد و گفت : حمید سوسن آبادی و یک بازیکن از تیم نوجوانان پیکان در پست پاسور مقابل گنبد به میدان می روند ؛ حال مشخص نیست مصطفی باقری چگونه به ترکیب تیمش بازگشت و به عنوان پاسور اول پیکان از ابتدا مقابل گنبد به میدان رفت !

حال باید از مدیران فدراسیون پرسید ، تست های کرونا چگونه مورد بررسی قرار می گیرد؟! البته سوت های پر حرف و حدیث داوران این دیدار صدای سرمربی دو تیم را در آورد ، داور اول این دیدار از کارت های خود در چندین مرتبه استفاده کرد.

شماره پیراهن بازیکن سایپا یکی دیگر از سوژه های هفته دوم لیگ برتر بود ، عیسی ناصری بازیکن شماره ۱۷ تیم سایپا که در سازمان لیگ‌ هم شماره ۱۷ برای آن ثبت شده ، به اشتباه پیراهن شماره ۱۱ بر تن کرد و مقابل خاتم‌اردکان بازی کرد ، این اتفاق در حالی رخ داد که داور اول ، داور دوم ،منشی و ناظر داوری متوجه نشدند و در ست دوم در امتیاز ۲۳ بر ۲۰ بازی این بازیکن وارد زمین شد و پهن مستقیم سرویس دریافت میکند و با هوشیاری ناظر فنی اشتباه بازیکن سایپا مشخص شد و این بازیکن به رختکن رفت و با شماره ۱۷ بازگشت و در نیمکت ذخیره کنار دیگر اعضای تیمش قرار گرفت؛ داستان زمانی جالب می شود که این بازیکن سایپا در هفته اول مقابل هورسان رامسر هم با شماره ۱۱ بازی کرد، راستی قوانین سازمان لیگ در این باره چه می گوید؟!

در بازی هراز آمل و فولاد سیرجان ، صابر کاظمی ستاره تیمش بود ، این بازیکن با بدست آوردن ۳۲ امتیاز یکی از ارکان پیروزی تیم سیرجان برابر هراز بود ، عملکرد خیره کننده قطر پاسور ۲۲ ساله آق قلایی تیم فولاد سیرجان توجه همگان را به خود جلب کرد تا از او در همین ابتدای لیگ به عنوان یکی از پدیده های لیگ برتر فصل جاری نام برد.