تقوی: مذاکرات با آلکنو خوب پیش می‌رود/ شهروند اراک یک بازی دیگر فرصت دارد
تقوی: مذاکرات با آلکنو خوب پیش می‌رود/ شهروند اراک یک بازی دیگر فرصت دارد
دبیر فدراسیون والیبال گفت: مذاکرات با آلکنو خوب پیش می‌رود و این مربی عنوان کرده که شرایط خود را برای فدراسیون ارسال خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از میزان،میلاد تقوی در خصوص اینکه تکلیف تیم شهروند ارادک برای حضور در لیگ برتر والیبال چه می‌شود، اظهار داشت: مسئولان تیم شهروند اراک پیش از آغاز لیگ مدارک خود را به فدراسیون ارسال کرده بود که این مدارک ایراداتی داشت و ناقص بود. قرار بود مدارک خود را تا قبل از بازی با هورسان تکمیل کنند؛ اما این کار را نکردند و در اولین باز هم توقع داشتند که فدراسیون برای اعضای تیمشان آیدی‌کارت صادر کنند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و مقابل هورسان با باخت فنی روبرو شدند.

وی ادامه داد: تیم شهروند اراک اگر تا روز یکشنبه مدارک خود را تکمیل نکند باز هم نتیجه باخت فنی برای این تیم ثبت خواهد شد و از لیگ کنار گذاشته می‌شود.

دبیر فدراسیون والیبال درباره اینکه مذاکره با آلکنو به کجا رسید، تصریح کرد: مذاکرات با آلکنو خوب پیش می‌رود و این مربی عنوان کرده که شرایط خود را برای فدراسیون ارسال خواهد کرد. البته قرار شده سایر گزینه‌ها هم شرایط خود را برای فدراسیون ارسال کنند.