از تداوم صدرنشینی سایپا تا سومین شکسن متوالی شهروند،آذرباتری و گنبد
از تداوم صدرنشینی سایپا تا سومین شکسن متوالی شهروند،آذرباتری و گنبد
هفته سوم رقابت های لیگ برتر والیبال عصر امروز با انجام هفت دیدار در شهر های مختلف پیگیری شد که

نتایج کامل هفته سوم رقابت های لیگ برتر والیبال به شرح زیر است: 

شهرداری قزوین ۳ – ۰ آذرباتری ارومیه

داور اول: محمد (فرهاد) شاهمیری، داور دوم: مجتبی بیداریان، ناظر فنی: احمد دامغانی‌نژاد و ناظر داوری: خلیل یگانه‌مجد

آذرباتری که به قزوین رفته بود در ۳ ست پیاپی به شهرداری قزوین باخت.

در این مسابقه تیم شهرداری قزوین بترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۳ ، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۲ برابر نماینده ارومیه به برتری دست یافت.

با این نتیجه آذرباتری که تاکنون دو شکست را پذیرا شده بود، سومین باخت خود را هم بدون اینکه حتی یک ست برنده شود، تجربه کرد و در انتهای جدول باقی ماند و شهرداری قزوین به نخستین برد فصل خود دست یافت.

شهروند اراک ۰ – ۳ خاتم اردکان

داور اول: اصغر میرزایی، داور دوم: حامد آقابراری، ناظر فنی: شهباز صدری و ناظر داوری: مجید محسنی شوشتری

تیم‌های شهروند اراک و خاتم اردکان از ساعت ۱۶ در سالن شهیدان ثامنی اراک به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم خاتم توانست ۳ بر صفر میزبان خود را شکست دهد و نخستین برد خود را در این رقابت‌ها کسب کند .

خاتمی‌ها در ست‌های اول ، دوم و سوم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۳ ، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۷ پیروز شدند .

خاتم اردکان در دیدار بعدی خود ، چهارشنبه ۲ مهر در سالن آیت الله خاتمی (ره) میزبانِ هورسان رامسر خواهد بود .

این دیدار ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه به طول انجامید.تیم شهروند اراک که بعد از استراحت در هفته اول، در هفته دوم به شکل عجیبی به خاطر صادر نشدن کارت بازی بازیکنانش متحمل باخت فنی شد، بالاخره برای اولین بار در لیگ برتر سال ۹۹ به میدان رفت و این بار در یک بازی خانگی مقابل خاتم اردکان شکست خورد.

شهرداری ورامین ۲ – ۳ شهداب یزد

داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: میثم پارسه، ناظر فنی: محمدحسن خوشدل، ناظر داوری: امیدوار حاتمی و ناظر ویژه: رضا خان‌محمدی

در حساس ترین دیدار هفته سوم رقابت های لیگ برتر والیبال دو تیم شهرداری ورامین و شهداب یزد امروز در سالن شهید گلعباسی ورامین مقابل هم قرار گرفتند.

در این مسابقه که رویارویی محمد عمده غیاثی، سرمربی تیم شهداب با شاگردان سابقش بود، یزدی‌ها موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۲ میزبان خود را شکست دهند و دومین پیروزی خود را جشن بگیرند.

شاگردان عمده غیاثی با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۴ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۲، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۲ بر ۱۵ موفق شدند شهرداری ورامین را شکست دهند و دست پر این شهر را ترک کنند.

سایپا تهران ۳ – ۰ راه‌یاب ملل کردستان

داور اول: احمد سرمست، داور دوم: محمدرضا آقایی، ناظر فنی: بهرام سلیمانی، ناظر داوری: اسماعیل صباغ و ناظر ویژه: سعید درخشنده

نارنجی پوشان که در دو هفته قبلی با دو پیروزی سه امتیازی توانسته بودند در صدر جدول قرار بگیرند؛ این هفته نیز کار سختی برای شکست تیم جوان و کم تجربه مریوانی نداشتند.شاگردان کارخانه سومین برد متوالی خود را با نتیجه سه بر صفر(۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۷) به پایان رساندند تا با ۹ امتیازی و معدل ست شماری بالا به صدرنشینی خود در پایان هفته سوم تداوم بخشند.سایپا که این فصل یکی از مدعیان قهرمانی به شمار می رود، در بازی بعدی خود روز چهارشنبه ۲ مهر در خانه هراز آمل به میدان خواهد رفت.

شهرداری ارومیه ۳ – ۱ پیکان تهران

داور اول: کیوان عابدزاه، داور دوم: اسماعیل رزقی، ناظر فنی: حمید حق‌بین و ناظر داوری: محمدحسین شفقی

در یکی از مهمترین و حساس ترین دیدارهای هفته سوم شهرداری ارومیه در سالن غدیر این شهر میزبان تیم پیکان تهران بود و در نهایت این دیدار شاگردان پیمان اکبری در تیم ارومیه موفق شدند این دیدار را با نتیجه ۳ بر ۱ و با امتیازات ۲۵بر ۲۱، ۱۹ بر ۲۵ ،۲۵ بر ۲۱ ، ۲۵ بر ۲۱  پیروز شوند تا پیکان را با شکست بدرقه کنند.

فولاد مبارکه سپاهان ۳ – ۲ لبنیات هراز آمل

داور اول: علیرضا قریب، داور دوم: امید فولادی‌وندا، ناظر فنی: حسین پورکاشیان و ناظر داوری: علی‌اصغر حاج‌کاظمی

در دیگر دیدار این هفته در سالن نقش جهان اصفهان لبنیات هراز مهمان تیم سپاهاهان اصفهان بود و در حالی که سپاهان دو بر صفر از حریف خود پیش بود از ست سوم این دیدار هراز به بازی برگشت و توانست با گرفتن تساوی در این دیدار کار را به ست پنجم بکشد اما در نهایت کامبک شاگردان عطایی ناتمام ماند تا دومین شکست متوالی برای آملی ها ثبت شود. سپاهان در این دیدار توانست به ترتیب با امتیازات ۳۰ بر ۲۸ ، ۲۵ بر ۲۳، ۲۱ بر ۲۵،۱۵ بر ۲۵ ، ۱۵ بر ۱۲ هراز را شکست دهد تا به سومین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر دست یابد.

فولاد سیرجان ۰ – ۳ شهرداری گنبد

داور اول: وحید پورکاشیان، داور دوم: مهرداد شوشتری، ناظر فنی: یونس حسن‌زاده و ناظر داوری: امیر صداقت

فولاد سیرجان که روند خوبی را در دو هفته اخیر طی کرد و ۶ امتیازی بود، این بار هم توانست سه بر صفر و با نتایج ۲۵بر۲۳، ۲۶بر۲۴، ۳۰بر۲۸  از سد گنبدی ها عبور کند و جزو مدعیان باقی بماند تا شهرداری گنبد همچنان در حسرت نخستین برد خود در لیگ برتر باقی بماند.