اگر چندبازیکن غیربومی داشتیم در دیدارهای ابتدایی پیروز می شدیم
اگر چندبازیکن غیربومی داشتیم در دیدارهای ابتدایی پیروز می شدیم
عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس بیان کرد: اگر سه یا چهار بازیکن غیربومی داشتیم می‌توانستیم در سه دیدار ابتدایی فصل پیروز باشیم

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از تسنیم، عظیم جزیده اظهار داشت: تیم ما نسبت به سال گذشته ۹۰ درصد تغییر داشته و هواداران ما برای رسیدن به شرایط بهتر باید صبور باشیم زیرا ۵۰ درصد بازیکنان تیم نوجوان، جوان و امید هستند.

وی افزود: برای رسیدن به موفقیت یک تیم والیبال ۶ نفر اصلی باید هماهنگ باشند و ۶ نفر ذخیره هم باید کمک حال بازیکنان اصلی باشند و رسیدن به این مرحله زمان می‌برد.

جزیده ادامه داد: سیاست امسال تیم شهرداری گنبدکاووس بومی گرایی بوده و زمانی که بازیکنان جوان و بومی در اختیار دارید احساسات نمود بیشتری پیدا می‌کند و این یکی از دلایل شکست ما در سه دیدار ابتدایی فصل است.

وی اضافه کرد: در برخی لحظات بازی بازیکنان بومی می‌خواهند خودشان را محک بزنند و این کار را برای ما سخت می‌کند، اگر سه یا چهار بازیکن غیربومی داشتیم می‌توانستیم در سه دیدار ابتدایی فصل پیروز باشیم.
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با بیان اینکه باید نگرش حرفه‌ای در بازیکنان بومی ایجاد شود، گفت: این احساسات موجب می‌شود تا در امتیازهای بالای هر ست به مشکل بخوریم، البته این که می‌گویند ما بازیکن تمام کننده نداریم را قبول ندارم زیرا نتایج ست‌ها نشان می‌دهد در تمام کنندگی خوب کار کرده‌ایم.

جزیده افزود: اگر بازیکنان را از لحاظ روانی و تمرکز مدیریت کنیم آینده خوبی در انتظار تیم شهرداری گنبدکاووس خواهد بود، بازیکنانی مانند مختار بوش و مبین علاقی نشان دادند آینده روشنی دارند و سرمایه‌های والیبال گنبدکاووس هستند.

وی ادامه داد: لیگ برتر والیبال جای آزمایش نیست بلکه تجربه حرف اول را می‌زند، البته در این چند دیدار نمایش قابل قبولی داشتیم و به نظرم با این بازیکنان جوان و بومی برنده واقعی ما بودیم.

جزیده در خصوص دیدار پیش رو مقابل سپاهان گفت: سپاهان تیم قابل احترامی است که نسبت به فصل قبل تقویت شده و کادر فنی بزرگی دارد، ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و از سپاهان هراسی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: بازی‌های فشرده‌ای را پشت سر گذاشتیم، امروز استراحت کردیم و فردا یک جلسه تمرین پیش از دیدار مقابل سپاهان خواهیم داشت.

جزیده یادآور شد: دیدار سنگینی پیش رو داریم و باید از لحاظ روانی آماده باشیم، هدف ما کسب پیروزی مقابل سپاهان است زیرا برد در این دیدار از لحاظ روحی کمک زیادی به ما خواهد کرد.

لازم به ذکر است، تیم شهرداری گنبدکاووس در پایان هفته سوم لیگ برتر والیبال با سه شکست و کسب یک امتیاز در مکان دوازدهم جدول قرار دارد.

نماینده گنبدکاووس در هفته چهارم این رقابت‌ها، چهارشنبه دوم مهرماه میزبان سپاهان است.