حق ما باخت نبود/تغییر و تحول زیادی در فصل نقل و انتقالات داشتیم
حق ما باخت نبود/تغییر و تحول زیادی در فصل نقل و انتقالات داشتیم
سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: عملکرد خوبی مقابل شهداب داشتیم  و حق ما باخت نبود. در فصل نقل و انتقالات تغییر و تحولات زیادی داشتیم.

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از ایسنا، مجید تابش‌نژاد ، درباره باخت خانگی تیم والیبال شهرداری ورامین مقابل شهداب یزد، توضیح داد: از آنجا که پیش از شروع لیگ بازی تدارکاتی با تیم یزد داشتیم، می‌دانستیم مسابقه سختی خواهد بود و نباید راحت باشد. البته بازیکنان ما در طول بازی خوب عمل کردند، اما تیم یزد از موقعیت‌ها بهتر استفاده کرد تا نهایتا سه بر دو برنده از زمین خارج شد.

او ادامه داد: شهرداری ورامین تغییر و تحولات زیادی در فصل نقل و انتقالات داشت و تمام بازیکنانی که در این سه هفته بازی کرده‌اند امسال به ترکیب تیم اضافه شده‌اند. تقریبا سال اول است که این نفرات کنار هم بازی می‌کنند و به همین دلیل زمان می‌برد تا به هماهنگی کامل برسیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین، با ابراز رضایت از روند رو به رشد شاگردانش، توضیح داد: سه هفته از مسابقات می‌گذرد، دو بازی اول زا با برد و بازی سوم را با باخت پشت سر گذاشتیم که اگر صادقانه بگویم، حق ما باخت نبود. متاسفانه باختیم، اما عملکرد بازیکنان رضایت بخش بود و حقمان باخت نبود، تنها در یکسری از پوئن‌های‌ حساس تیم یزد بهتر عمل کرد و توانست برنده باشد.

او در مورد لیگ امسال نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم‌ها خوب هزینه ‌کرده‌اند، امسال می‌توانستیم لیگ جذابی داشته باشیم، اما هب با مشکلاتی که بخاطر کرونا هست، از جمله نبودن تماشاگران و سخت بودن رعایت کردن پروتکل‌ها برای برخی تیم‌ها، یک مقدار از جذابیت لیگ کاسته شد. مطمئنا اگر لیگ طبق روال عادی هر سال بود، لیگ خیلی بهتر و جذاب‌تری را می‌توانستیم شاهد باشیم.

تابش‌نژاد درباره بازی پیش روی شهرداری ورامین نیز گفت: ما روز چهارشنبه با پیکان بازی داریم، یکشنبه بازی سختی با یزد داشتیم که به همین منظور تمرینات سبک‌تری را انجام می‌دهیم و بیشتر روی کارهای ریکاوری تمرکز داریم. همه تلاش خود را می‌کنیم که از این بازی خارج خانه نتیجه خوبی بگیریم.