حضور ۱۲ تیم در لیگ کیفیت لیگ را بهتر می کرد/درباره انتخاب سرمربی تیم ملی نظری ندارم
حضور ۱۲ تیم در لیگ کیفیت لیگ را بهتر می کرد/درباره انتخاب سرمربی تیم ملی نظری ندارم
سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: برگزاری لیگ با 12 تیم می توانست کیفیت لیگ را بهتر کند.نقشی در انتخاب سرمربی تیم ملی ندارم و درباره آن نظری ندارم.

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از اصفهان امروز، رحمان محمدی راد در ارتباط با اینکه در ۳ هفته‌ای که از لیگ برتر والیبال گذشته، کیفیت مسابقات به چه شکل بوده، اظهار داشت: در این ۳ هفته هر چه به جلوتر رفتیم کیفیت مسابقات بهتر شد. مسابقه ما با تیم هراز واقعا سطح فنی بالایی داشت و در لحظاتی تیم هراز موفق شد ما را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما خوشبختانه در ست پنجم بدون اشتباه بازی کردیم و توانستیم پیروز شویم.
وی در مورد اینکه از تیم سپاهان به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر والیبال یاد می‌شود، گفت: فقط ما مدعی نیستیم و چند تیم دیگر هم هستند که بازیکنان خوبی را به خدمت گرفتند. تلاش می‌کنیم در ادامه هم جزو مدعیان حضور داشته باشیم؛ اما واقعیت این است که در مرحله پلی‌آف باید در بهترین سطح کیفی خودمان باشیم.


سرمربی تیم والیبال سپاهان اصفهان در خصوص انتقاد‌هایی که به مبالغ میلیاردی تعدادی از بازیکنان شده، تصریح کرد: با این شرایط فعلی، مبالغ میلیاردی دیگر ارقام بزرگی نیست و با توجه به مشکلاتی که وجود دارد دریافت این پول حق بازیکنان است.
محمدی‌راد درباره روندی که فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال در پیش گرفته، اظهار داشت: فدراسیون والیبال این بار بر خلاف سال‌های گذشته روند جدیدی را برای انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال دنبال می‌کند. من هیچ وقت درباره انتخاب سرمربی تیم ملی نظر نداده‌ام و این بار هم نظری در این خصوص ندارم؛ چون کارشناس نیستم. وقتی هم در انتخاب سرمربی تیم ملی نقشی ندارم دلیلی هم ندارد در این خصوص نظری بدهم.
وی درباره اینکه برگزاری لیگ برتر والیبال با ۱۵ تیم تصمیم درستی بود یا خیر، تصریح کرد:‌ ای کاش لیگ برتر والیبال ۱۲ تیمی بود. در حال حاضر برگزاری لیگ با ۱۵ تیم باعث شده لیگ سختی داشته باشیم. در چنین شرایطی با مشکلاتی اعم از مسافرت‌های مداوم به شهر‌های مختلف، برگزاری فشرده مسابقات و مصدومیت بازیکنان روبرو خواهیم شد. ضمن اینکه اگر لیگ ۱۲ تیمی بود قطعا کیفیت مسابقات بالاتر می‌رفت.
سرمربی تیم والیبال سپاهان اصفهان در پایان در خصوص اینکه گفته می‌شود برخی از ملی‌پوشان والیبال که بدون تیم مانده‌اند به تیم‌های داخلی ملحق خواهند شد، خاطرنشان کرد: فصل نقل‌وانتقالات به پایان رسیده و تیم‌ها تا نیم‌فصل نمی‌توانند بازیکن جدیدی را جذب کنند. ما هم در نیم فصل اگر ببینیم به بازیکن جدید نیاز داریم این کار را خواهیم کرد.