هفته حساس بالانشینان جدول/برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر والیبال
هفته حساس بالانشینان جدول/برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر والیبال
هفته چهارم لیگ برتر والیبال ایران درحالی از فردا چهارشنبه پیگیری خواهد شد که تیم های بالای جدول دیدارهای حساسی برای حفظ جایگاه خود خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران، در حالی از فردا چهارشبه دوم مهرماه هفته چهارم لیگ برتر والیبال ایران برگزار خواهد شد که تیم های بالای جدول سایپا،فولاد سیرجان،شهرداری ارومیه و سپاهان که در سه دیدار قبلی خود پیروز شدند دیدارهای حساسی را پیش روی خود خواهند داشت.

در یکی از این دیدارها سایپای تهران مهمان تیم لبنیات هراز در آمل خواهد بود.شاگردان مصطفی کارخانه در تیم سایپا سه دیدار گذشته خود را بدون آنکه ستی را به رقبای خود واگذار کنند پیروز شده اند و اکنون بدنبال تثبیت جایگاه خود در صدر جدول و حفظ رکورد واگذار نکردن ست میباشند که برای اینکار در آمل کار سختی را خواهند داشت.در آن سو شاگردان بهروز عطایی که بازی هفته گذشته خودرا در یک دیدار نزدیک به سپاهان واگذار کرده اند در سه بازی ابتدایی خود در لیگ والیبال یک برد و دو شکست در کارنامه خود دارند که بدنبال دومین پیروزی در آمل هستند.

در دیگر دیدار حساس این هفته نیز شهرداری گنبد در سالن المپیک این شهرستان میزبان تیم فولاد مبارکه سپاهان خواهد بود. شاگردان عظیم جزیده در تیم شهرداری گنبد سه بازی ابتدایی خود در لیگ را به حریفان واگذار کرده اند و به نظر می رسد با توجه به فشار این سه شکست اخیر شدیدا بدنبال پیروزی در دیدار پیش روی خود هستند. از طرفی شاگردان رحمان محمدی راد که در هفته های گذشته بسیار با برنامه نشان داده اند و از مدعیان اصلی قهرمانی می باشند نمیخواهند فاصله شان با صدر جدول زیاد شود و با تمام تلاش بدنبال پیروزی در این مسابقه خواهند بود.

دیگر دیدار حساس این هفته نیز بین تیم های سوم و دوم جدول در سالن غدیر ارومیه خواهد بود.دیداری که در آن تیم سوم جدولی شهرداری ارومیه میزبان تیم دوم جدولی فولاد سیرجان خواهد بود.دیداری که می تواند در جایگاه این تیم ها در جدول رده بندی و رقابت برای کسب جایگاه بهتر در جدول تاثیر مستقیم بگذارد. هر دو تیم سه دیدار گذشته خود در لیگ برتر والیبال را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.

برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر والیبال: 

چهارشنبه -۲ مهر ماه ساعت ۱۶

شهرداری گنبد- فولاد مبارکه سپاهان

خاتم اردکان- هورسان رامسر

شهداب یزد- شهرداری قزوین

راهیاب ملل مریوان- شهروند اراک

پیکان تهران- شهرداری ورامین

لبنیات هراز آمل- سایپا تهران

شهرداری ارومیه – فولاد سیرجان

در جدول رده بندی لیگ برتر والیبال تا پایان هفته سوم، تیم‌های سایپا، فولادسیرجان، شهرداری ارومیه و فولادمبارکه سپاهان با پیروزی در هر ۳ بازی رده‌های اول تا چهارم را به خود اختصاص داده‌اند و تیم‌های راهیاب ملل مریوان و شهروند اراک در قعر جدول قرار دارند.