این پیروزی تقدیم به تماشاگران آملی
این پیروزی تقدیم به تماشاگران آملی
سرمربی تیم والیبال لبنیات هراز آمل پس از پیروزی این تیم مقابل سایپا بیان کرد:این پیروزی تقدیم به تماشاگران آملی که جای آن ها در سالن خالی بود.

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، بهروزعطایی پس از پیروزی با ارزش ۳ بر ۲ تیمش برابر تیم مدعی سایپا تهران در آمل افزود: متاسفانه در شروع بازی‌های امسال لیگ، قرعه برای تیم لبنیات هراز به دلخواه نبود و از شانس بد ما، با چهار تیم مدعی لیگ که هم اکنون تیم‌های بالای جدول لیگ هم هستند، بازی کردیم و در دو بازی پیروز و دو بازی را با شکست به پایان رساندیم.
وی افزود: البته طبیعی هم بود که تیم ما تحت فشار بازی‌ها ونیز نتایج آن قرار بگیرد، هرچند اعتقاد دارم بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم.
سرمربی تیم لبنیات هراز آمل اضافه کرد، بازی‌هایی را که برگزار کردیم، این باور را در تیم وبازیکنان ما به وجود آورد که توان رویا رویی با هر حریفی را داریم و این دربازی‌های آینده کمک خوبی به تیم هراز خواهد کرد.

پیروزی برابر سایپا هدیه به تماشاگران آملی
سرمربی تیم والیبال لبنیات هراز آمل در بخش دیگری، پیروزی با ارزش تیمش برابر سایپای تهران را تقدیم هواداران این تیم کرد وگفت: جای تماشاگران واقعا در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل خالی بود چرا که آنان از دیدن یک بازی تماشایی از هر دو تیم محروم بودند وامیدوارم که هرچه زودتر بیماری کرونا ریشه کن شود تا شاهد حضور وحمایت همه جانبه تماشاچیان در سالن‌ها باشیم.
عطایی ادامه داد، تیم سایپا از تیم‌های بسیارقوی امسال لیگ برتر والیبال با هدایت مصطفی کارخانه از مربیان خوب والیبال کشور است ومی دانستیم که با چه تیمی بازی خواهیم کرد.
وی افزود: با وجود اطلاعاتی که از تیم سایپا داشتیم، در دو دست اول بازی عملکرد خوبی نداشتیم، اما رفته رفته جو بازی به سود تیم ما تغییر کرد و توانستیم نتیجه بازی را به سود خود به پایان برسانیم.

هیچ تیمی درحاشیه امن نیست
سرمربی تیم لبنیات هراز آمل با بیان اینکه بازی‌های امسال لیگ فشرده و نزدیک هست، گفت: این نشان دهنده این موضوع هست که لیگ پرفشاری را داریم و هیچ تیمی در حاشیه امنیت کامل نیست و کار برای همه تیم‌ها سخت خواهد بود.
تیم والیبال لبنیات هراز آمل چهارشنبه شب درچارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور با نتیجه ۳ بر ۲ میهمان مدعی خود ساپیا تهران را شکست داد و صاحب دومین پیروزی این فصل خود شد.

شاگردان بهروز عطایی در تیم لیبنیات هراز آمل اکنون در رده هشتم جدول پانزده تیمی این رقابت‌ها قرار دارند.