تغییرات در ترکیب هراز برگ برنده آنها مقابل سایپا بود
تغییرات در ترکیب هراز برگ برنده آنها مقابل سایپا بود
مصطفی کارخانه پس از نخستین شکست لیگ برتری خود مقابل هراز آمل: تغییرات در ترکیب هراز و سرویس های خوب برگ برنده آنها مقابل سایپا بود و منجر به شکست ما شد.

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از صدا و سیما، مصطفی کارخانه چهارشنبه شب و پس از شکست ۲ بر ۳ تیمش سایپا تهران برابر لبنیات هراز آمل گفت: متاسفانه بازیکنان ما در باد ۳ پیروزی ۳ امتیازی قبلی بودند و فکر می‌کردند که این بازی را نیز به راحتی پشت سرخواهند گذاشت.
او افزود: تیم هرازآمل هم با دو باختی که در بازی‌های قبلی داشت، طبیعی بود در بازی خانگی تشنه پیروزی و کسب امتیازباشند و به هدفشان هم رسیدند.

تغییرات در ترکیب برگ برنده تیم هراز
سرمربی تیم والیبال سایپا تهران به عملکرد خوب تیم لبنیات هرازآمل اشاره کرد و افزود : دو دست نخست بازی را با مدیریت وکنترل خوب توانستیم به نفع خودمان نتیجه را تغییر دهیم و حتی در آستانه پیروزی هم قرار داشتیم.
کارخانه گفت: تغییراتی که عطایی سرمربی تیم لبنیات هرازآمل در دست سوم ایجاد کرده بود و تا دست‌های بعدی نیز این ترکیب را در میان داشت، توانستند نبض بازی را در دست بگیرند.
او افزود: در واقع با تعویض‌هایی که تیم هراز انجام داد و سرویس‌هایی که در ادامه بازی بازیکنان این تیم زدند به نوعی برگ برنده آن‌ها برابر تیم سایپا بود.
پیش بینی لیگ سخت است
سرمربی تیم والیبال سایپا تهران در ادامه گفت: در بازی برابر هراز به خصوص پس از دو دست پیروزی خوب عمل نکردیم و به تصور پیروزی، بازی را واگذار کردیم.
کارخانه افزود: در روزی که خوب عمل نکردیم، بازی را به تیم خوب هرازآمل باختیم وباید ازاین بازی درس بگیریم وباید به همراه همکارانم درفرصت باقیمانده تا بازی بعدی، تیم را تقویت وآماده کنیم.
او با بیان اینکه لیگ امسال والیبال باشگاه‌های کشور با حضور تیم‌های قوی بسیار نزدیک وسخت شده است، گفت: لیگ برتر امسال قابل پیش بینی نیست و قضاوت درخصوص اینکه از هم اکنون چه تیمی قهرمان خواهد شد زود وسخت است.
کارخانه افزود : این پیروزی وشکست‌های هفته‌های اول لیگ به هرحال تاثیرات خاص خودش را دارد، اما نه برای تیم سایپا کار تمام شده ونه برای تیم هراز، چرا که لیگ وبازی‌های مهم برای همه تیم‌ها درپیش است.
تیم ساپیاتهران درچارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتروالیبال باشگاه‌های کشور چهارشنبه شب درآمل برابر میزبانش تیم لبنیات هراز این شهر تن به شکست ۳ بر ۲ داد.