بدنبال صدرنشینی در لیگ برترهستیم
بدنبال صدرنشینی در لیگ برترهستیم
سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: تمام تلاش ما برای کسب نتایج خوب و صدرنشینی در لیگ برتر است که خوشبختانه تا اینجا به هدف خود رسیده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از تسنیم، رضا تندروان در مورد پیروزی ۳ بر صفر شاگردانش مقابل شهرداری ارومیه در هفته چهارم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی خوبی بود. پیروزی برای تیم شهرداری ارومیه در خانه اهمیت زیادی داشت و برای کسب این نتیجه جنگیدند. هر ست هم با نتیجه نزدیک ۲۵ بر ۲۳ به سود ما پایان رسید.

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ادامه داد: بازیکنان ما خیلی روان بازی کردند و برنامه‌هایی که برای مقابله با شهرداری ارومیه داشتیم به خوبی توسط بازیکنان اجرا شد. تنها برتری ما مقابل حریف، همین موضوع بود. ارومیه تیم بسیار خوبی است و شاید این باخت برای آنها تلنگری باشد.

تندروان گفت: همه بازیکنان ما در این بازی از جمله آرمین تشکری، صابر کاظمی و حتی رحمان داوودی که مصدوم هم بود، خیلی خوب عمل کردند. برای کسب پیروزی مقابل تیمی مثل شهرداری ارومیه باید همه اعضای تیم خوب کار کنند. همه بازیکنان در این بازی، کم‌نقص کار کردند.

وی در پایان تصریح کرد: تمام تلاش و هدف ما برای کسب نتایج خوب و صدرنشینی در لیگ برتر است که خوشبختانه تا اینجا به هدف خود رسیده‌ایم.

تیم فولاد سیرجان در هفته پنجم لیگ برتر والیبال به مصاف شهرداری ورامین می‌رود.