پالس مثبت آلکنو به پیشنهاد سرمربیگری ایران
پالس مثبت آلکنو به پیشنهاد سرمربیگری ایران
سرمربی تیم زنیت کازان به پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران واکنش نشان داد و گفت: هنوز حرفی از امضای قرارداد نشده است

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از ورزش سه، ولادیمیر آلکنو، سرمربی سابق تیم ملی روسیه که افتخارات زیادی را با این تیم در کارنامه دارد، این روزها به گزینه اصلی فدراسیون والیبال ایران برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران در المپیک توکیو تبدیل شده است.

با توجه به اینکه آلکنو از افتخارات بیشتری نسبت به سایر گزینه‌ها برخوردار است، گفته می‌شود فدراسیون هم مذاکرات با او را نسبت به سایر گزینه‌ها جدی‌تر پیش می‌برد.

سرمربی سابق تیم ملی روسیه که این روزها بعد از یک سال وقفه به نیمکت زنیت کازان بازگشته، در مصاحبه خود با یک سایت روس درباره قرار گرفتن در لیست گزینه های فدراسیون ایران برای المپیک توکیو گفت: «خیلی زود است که در مورد چیزی صحبت کنیم. فدراسیون والیبال ایران برای همکاری با من ابراز تمایل کرده است. حضور در چهارمین المپیک متوالی برای من بسیار جذاب و قابل توجه است. همه چیز بین من و ایران در حد مذاکره بوده و هنوز حرفی از امضای قرارداد نشده است.»

از صحبت‌های آلکنو اینطور برمی آید که مذاکرات فدراسیون با او در جریان است و این مربی صاحب نام هم بدش نمی آید که با ایران در المپیک توکیو حاضر شود.