شما اینجا هستید

آموزش والیبال » پایان دوره تخصصی و پیشرفته مربیگری/ کف زدن‌ طولانی‌مدت برای هاینن

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، این دوره به همت کمیته آموزش و پژوهش و با همکاری واحد بین‌الملل دپارتمان ارتباطات فدراسیون والیبال، در راستای ارتقای سطح دانش حرفه‌ای مربیان تراز اول کشور و انتقال تجربه مربیان بزرگ دنیا برگزار شد.

دوره بین‌المللی تخصصی و پیشرفته مربیگری والیبال به مدت سه روز به صورت تئوری و عملی در هتل المپیک تهران و سالن فدراسیون با حضور ویتال هاینن مربی پرافتخار بلژیکی پیگیری شد.

برنامه‌ریزی تمرینات برای آماده‌سازی تیم، دروس طراحی تمرین برای تیم‌های پیشرفته، مدیریت تیم در طول مسابقه و کاربردهای آنالیز برای مربیان از جمله محورهای این دوره در مرحله تئوری بود.

بیش از ۲۵۰ مربی مرد و زن از استان‌های مختلف کشور در این دوره شرکت کردند که بزرگترین گردهمایی مربیان والیبال تاریخ ایران را شکل داد.

مراسم اختتامیه این دوره با حضور وحید مرادی مشاور عالی رئیس فدراسیون، میلاد تقوی دبیرکل، محمود افشاردوست کارشناس خبره هیات رئیسه و جواد مهرگان رئیس کمیته آموزش و پژوهش برگزار شد.

مهرگان در این مراسم، مطالعه را مهمترین نکته تاکید شده در این دوره دانست و گفت: مربیان والیبال ایران باید عادت به کسب دانش و اطلاعات داشته باشند تا به یک مربی متفکر تبدیل شوند.

تشکر رئیس کمیته آموزش از ویتال هاینن با کف زدن‌های متوالی مربیان شرکت کننده در این دوره همراه شد که نشان دهنده رضایت آنان از محتوای سمینار سه روز تهران بود.

در پایان این مراسم، هدیه‌ای به رسم یادبود از سوی وحید مرادی مشاور عالی رئیس فدراسیون والیبال به هاینن اهدا شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری والیبال ایران | جدیدترین اخبار،حواشی و نتایج والیبال ایران