شما اینجا هستید

تیتر یک » مبلغ ورود به لیگ برتر ۱۴۰۱ والیبال مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری والیبال ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بنا بر اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، پایان وقت اداری روز شنبه ۲۱ خرداد به عنوان آخرین مهلت واریز مبلغ ورودی برای حضور تیم‌ها در مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته یک سری A و B زنان و مردان است.

پس از واریز مبلغ ورودی، باشگاه‌ها امکان ورود به سامانه را داشته و به عنوان تیم رسمی شناخته می‌شوند و می‌توانند قرارداد خود را با بازیکنان ثبت کنند.

سامانه ثبت قراردادها، عضوگیری و پذیرش بازیکنان تا مرحله صدور آی دی کارت در سال ۱۴۰۱  تماما به صورت مجازی انجام می‌شود.

براساس اعلام سازمان لیگ، ورودیه لیگ برتر مردان در سال جاری ۲۲۰ میلیون تومان و دسته یک سری A مردان ۱۲۰ میلیون تومان و دسته یک سری B  مردان ۸۵ میلیون تومان است.

همچنین باشگاه‌های متقاضی برای حضور در لیگ های مردان سال ۱۴۰۱ به ترتیب باید چک تضمینی به مبلغ یک میلیارد تومان برای لیگ برتر و ۵۰۰ میلیون تومان برای سری A و B لیگ دسته یک مردان ارائه کنند.

مبلغ ورودی لیگ برتر زنان ۲۰ میلیون تومان و لیگ دسته یک سری A زنان ۱۵ میلیون تومان و سری B دسته یک زنان ۱۰ میلیون تومان تعیین شده است.

گفتنی است دلیل تفاوت مبلغ ورودی باشگاه‌ها در بخش زنان و مردان، پارامترهای تشویقی برای حضور بانوان در مسابقات و امکان بیشتر حضور در لیگ‌های متفاوت عنوان شده است.

باشگاه‌های متقاضی حضور در لیگ‌های سال ۱۴۰۱ مردان و زنان باید در مهلت تعیین شده فیش واریزی ورودیه خود را در آدرس http://reg.volleyball.ir/admin آپلود کنند.

منبع: روابط عمومی فدراسیون والیبال

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری والیبال ایران | جدیدترین اخبار،حواشی و نتایج والیبال ایران