شما اینجا هستید

تیتر یک » کار قشنگ تیم ملی والیبال نوجوانان +عکس

تیم ملی والیبال نوجوان که برای اردوی تدارکاتی در شهر گنبد کاووس جهت آمادگی هرچه بیشتر برای چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر ١٨ سال پسر آسیا از ٢۴ تا ٣١ مرداد به میزبانی ایران برگزار می شود خود را آماده می کند . برای عرض تسلیت مرحومه عالیه شیری قابوس بازیکن تیم والیبال بانوان سریک به حضور رساندن و باعث دلگرمی و آرامش خاطر بازماندگان آن مرحومه شدند .

حضور اکثر نامداران جامعه ورزشی و دوستداران والیبال از جای جای استان گلستان در مراسم ختم او ، نشان از محبوبیت و سطح عملکرد و بازیهایش در این سن وسال می‌باشد.

بدون شک حضور چهره های گوناگون از اقشار مختلف مردم در تشییع جنازه و در چادر عزا و مجلس ختم او که از طیف‌های مختلف سنی و شغلی و اجتماعی بودند چشم ها را خیره کرده است.حضور حاج خلیل آزمون رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبد، طاهر آزمون از مربیان سرشناس گنبد و جمع کثیری از بازیکنان باشگاه‌ها و آموزشگاه های مختلف گنبد در نخستین ساعات خبر درگذشت این بازیکن و در روز دوم نیز حضور سردارآزمون بازیکن بلندآوازه ی گنبدی و تیم ملی و مالک باشگاه والیبال بانوان سریک، با چهره‌ای اندوهناک و غمزده، حال و دل همه ی حاضرین در مجلس را منقلب و چشم ها را اشکبار نمود. سردار از فرط غصه یارای صحبت کردن نداشت و فقط آه بود و افسوسش….

در خاتمه از طرف خانواده این عزیز ازدست رفته و سایر بستگانش از حضور و دلداری تک تک همه ی عزیزان و دوستان، نهایت سپاسگزاری شان را اعلام و ضمن آرزوی سلامتی، از اینکه بخاطر تألم روحی و حضور گسترده تان فرصت تشکر و قدردانی از تک تک شما عزیزان و دلجویان معزز فراهم نگردیده است تقاضای بخشش و عفو می‌گردد.

منبع : ترکمن نیوز

 

بیشتر :

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری والیبال ایران | جدیدترین اخبار،حواشی و نتایج والیبال ایران